Linia autobusowa w
Pabianicach
6 |
10.05.1990 - uruchomienie
WIEJSKA
(objazd
przez Skośną – Skrajną), Moniuszki, Kilińskiego, Nowotki,
Partyzancka, Konstantynowska, Warszawska, 3-go Maja, 20 Stycznia,
ŚWIERCZEWSKIEGO
|
1.03.1991
-
w dni wolne od pracy nie
kursuje
|
1.07.1992
-
obsługę linii przejął Urząd Miasta Pabianice
|
|