LINIE
AUTOBUSOWE
STRONA GŁÓWNA
|
Linia autobusowa
57 |
21.10.1956 - uruchomienie
PLAC WOLNOŚCI,
Piotrkowska,
PLAC NIEPODLEGŁOŚCI
|
31.07.1961 wprowadzono samoobsługę (po raz pierwszy w
łódzkich autobusach)
|
17.05.1978 - likwidacja
|
1.02.1983 -
uruchomienie
GAGARINA/KARPACKA,
Gagarina, rondo Titowa, Pabianicka, pl. Niepodległości,
Piotrkowska, 8 Marca, Boczna, Sienkiewicza, Narutowicza, Armii
Ludowej, Składowa, DWORZEC FABRYCZNY (powrót: Składowa, Traugutta, Sienkiewicza)
|
14.02.1983
GAGARINA/KARPACKA, Gagarina, rondo Titowa, Pabianicka, pl. Niepodległości,
Piotrkowska, 8 Marca, Sienkiewicza, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego (powrót: pl. Dąbrowskiego,
Narutowicza, Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tymienieckiego), Sterlinga, Północna, Źródłowa, Strykowska, Wojska Polskiego,
Źródłowa,
DWORZEC PKS PÓŁNOCNY
|
8.08.1984
GAGARINA/KARPACKA, Gagarina, rondo Titowa, Pabianicka, Piotrkowska, 8 Marca, Sienkiewicza, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego
(powrót: pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Kilińskiego, Piłsudskiego,
Sienkiewicza, Tymienieckiego), Sterlinga, Nowotki, 19 Stycznia,
Północna, Źródłowa, Strykowska, Wojska Polskiego, Źródłowa,
DWORZEC
PKS PÓŁNOCNY
|
10.09.1984
GAGARINA/KARPACKA, Gagarina, rondo Titowa, Pabianicka, pl. Niepodległości,
Piotrkowska, 8 Marca, Sienkiewicza, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego (powrót: pl. Dąbrowskiego,
Narutowicza, Kilińskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Tymienieckiego), Sterlinga, Północna, Źródłowa, Strykowska, Wojska Polskiego,
Źródłowa,
DWORZEC PKS PÓŁNOCNY
|
25.03.1989
GAGARINA/KARPACKA, Gagarina, rondo Titowa,
Pabianicka, pl. Niepodległości, Piotrkowska, 8 Marca, Sienkiewicza, Kilińskiego, Narutowicza, pl.
Dąbrowskiego (powrót: pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Armii Ludowej,
Składowa, Kilińskiego, Piłsudskiego), Sterlinga, Źródłowa,
Strykowska, Wojska Polskiego, Źródłowa,
DWORZEC PKS PÓŁNOCNY
|
1.07.1997
PADEREWSKIEGO/KARPACKA,
Paderewskiego, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Tymienieckiego,
Sienkiewicza, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego (powrót: pl. Dąbrowskiego,
Narutowicza, P.O.W, Składowa, Kilińskiego, Piłsudskiego),
Sterlinga, Pomorska, Anstadta, Północna, Źródłowa, Strykowska,
Wojska Polskiego, Źródłowa,
DWORZEC PKS
PÓŁNOCNY
|
1.01.2001
PADEREWSKIEGO/KARPACKA, Paderewskiego, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Tymienieckiego,
Sienkiewicza, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego (powrót: Narutowicza, P.O.W., Składowa, Kilińskiego, Piłsudskiego), Sterlinga,
Pomorska, Anstada, Północna (z powrotem: Północna, Sterlinga), Źródłowa,
Strykowska, Wojska Polskiego, Sporna, Zagajnikowa, Inflancka, Marysińska,
MARYSIŃSKA/STADION
|
LINIE
AUTOBUSOWE
STRONA GŁÓWNA
|
|
|